W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach rozpoczęto nowy rok szkolny

W dniu 2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Społeczność ZSP w Brzezinach zebrała się w sali gimnastycznej na inauguracji nauki w kolejnym roku.


Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością goście, a byli nimi: Wojewoda Łódzki - Pan Zbigniew Rau oraz władze Powiatu Brzezińskiego na czele ze Starostą Powiatu - Panią Renatą Kobierą.  Po powitaniu gości, uczniów, nauczycieli, rodziców przez Panią Dyrektor Annę Sokołowską odśpiewano hymn państwowy. Następnie Pani Anna Sokołowska wręczyła nagrody  i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w czasie wakacji odbywali praktyki zawodowe i dopiero teraz otrzymują świadectwa szkolne.


Szczególnie serdecznie Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą średnią. W tym roku szkolnym otworzyliśmy 6 klas pierwszych: 3 po szkole podstawowej i 3 po gimnazjum. W czasie uroczystości głos zabrał Pan Zbigniew Rau - Wojewoda Łódzki, który życzył uczniom dobrych wyników w nauce oraz poinformował o otwarciu nowej linii autobusowej  na trasie Brzeziny - Dmosin - Brzeziny, co ułatwi uczniom dojazd do szkoły.


Jak najlepszych wyników w nauce życzyła również uczniom Pani Renata Kobiera - Starosta Powiatu Brzezińskiego, nadmieniając, że sama również jest absolwentką technikum ekonomicznego w tej szkole. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

Zobacz także

Filmowe klasyki i nowości. Sprawdź lutow…

[ZDJĘCIA] Za nami V Pieszy Rajd Pamięci …

Budowa farm fotowoltaicznych na terenie …

Wypadek na wojewódzkiej "704"…

Co dalej z Brzezińską Ligą Piłki Nożnej?

[ZDJĘCIA] 64-letnia kobieta zatrzymana p…

Uwaga na fałszywe SMS-y dot. zaległości …

Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Brzezińsk…

Pożar przy ul. Sejmu Wielkiego w Brzezin…

Uwaga kierowcy i piesi! Jutro wzmożone d…

[WIDEO] Wystartowały Pociągi Zimowe z Ro…

Startują Pociągi Zimowe z Rogowa do Jeżo…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

Zderzenie dwóch samochodów w Kołacinie. …

Wypadek w Kołacinie. Jedna osoba w szpit…

W niedzielę Autorski Wieczór Poetycko - …

Uwaga kierowcy! Będą wyburzać wiadukty n…

Gmina Jeżów: Wieczorem kolejne przerwy w…