W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach rozpoczęto nowy rok szkolny

W dniu 2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Społeczność ZSP w Brzezinach zebrała się w sali gimnastycznej na inauguracji nauki w kolejnym roku.


Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością goście, a byli nimi: Wojewoda Łódzki - Pan Zbigniew Rau oraz władze Powiatu Brzezińskiego na czele ze Starostą Powiatu - Panią Renatą Kobierą.  Po powitaniu gości, uczniów, nauczycieli, rodziców przez Panią Dyrektor Annę Sokołowską odśpiewano hymn państwowy. Następnie Pani Anna Sokołowska wręczyła nagrody  i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w czasie wakacji odbywali praktyki zawodowe i dopiero teraz otrzymują świadectwa szkolne.


Szczególnie serdecznie Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą średnią. W tym roku szkolnym otworzyliśmy 6 klas pierwszych: 3 po szkole podstawowej i 3 po gimnazjum. W czasie uroczystości głos zabrał Pan Zbigniew Rau - Wojewoda Łódzki, który życzył uczniom dobrych wyników w nauce oraz poinformował o otwarciu nowej linii autobusowej  na trasie Brzeziny - Dmosin - Brzeziny, co ułatwi uczniom dojazd do szkoły.


Jak najlepszych wyników w nauce życzyła również uczniom Pani Renata Kobiera - Starosta Powiatu Brzezińskiego, nadmieniając, że sama również jest absolwentką technikum ekonomicznego w tej szkole. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

Zobacz także

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Dożynki Powiatowo-Gminne w Dmosinie pod …

Starosta Brzeziński Renata Kobiera zapra…

Umowa na dofinansowanie remontu dróg w n…

Pociągiem ŁKA do Skierniewic na Święto K…

WAŻNE: Para Prezydencka weźmie udział w …

[ZDJĘCIA] Strażacy z Dmosina zorganizowa…

Brzezińska Liga Piłki Nożnej: Znamy fina…

Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii w…

Wysyp grzybów to sezon częstych zaginięć…

Uczniowie z ZSP w Brzezinach na wycieczc…

Znamy pary kolejnej rundy Okręgowego Puc…

Dożynki Powiatowo - Gminne w Dmosinie ju…

Już jutro spotkanie dla stowarzyszeń i o…

Wyczuwalny zapach gazu przy ulicy Bohate…

Ochotnicza Straż Pożarna w Jordanowie zo…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Uczczono 80. rocznicę B…

Nie podał danych i utrudniał przeprowadz…