Już w ten weekend kino plenerowe i pokoje zagadek zawitają do Brzezin! Sprawdź szczegóły

Dodane przez EBR24.net
Sierpień i wrzesień to gorący czas w całym województwie łódzkim! W ramach wakacyjnej oferty z Funduszami Europejskimi będzie można obejrzeć ciekawy film oraz podjąć wyzwanie z czasem w pokojach zagadek typu escape room. Wszystko za sprawą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, który przygotował dla mieszkańców regionu oraz turystów mnóstwo fantastycznych atrakcji.


Kina plenerowe, czyli seans pod gołym niebem, to propozycja dla dużych i małych widzów. Zróżnicowany repertuar sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Już 3-4 sierpnia zapraszamy  do Parku Miejskiego w Brzezinach! Organizatorzy będą na miejscu od godzinny 20:00, seanse odbędą się po zmroku, a na ekranach zobaczymy:


Sobota, 3 sierpnia:

• Tully

• Dziekie historie


Niedziela, 4 sierpnia:

• Misz masz, czyli Kogel Mogel 3

• Dziewczyna z pociągu

- Przytulną atmosferę w letnie wieczory zapewnią ciepłe koce, które będą do dyspozycji u organizatorów. W klimat kinowego seansu wprowadzi widzów także rozdawany za darmo popcorn - informują organizatorzy.


Dla tych, którym nie wystarczą emocje przed ekranem, przygotowano coś wyjątkowego – specjalne pokoje zagadek! Co trzeba zrobić? Zebrać ekipę (od dwóch do pięciu osób w grupie), zapisać się i zacząć przygodę!

- Każda drużyna musi rozwiązać zadania w maksymalnie 20 minut. Zagadki dotyczą 100-lecia województwa łódzkiego oraz 15-lecia wejścia Polski do UE. Należy szukać wskazówek, rozwiązywać łamigłówki i oczywiście współpracować ze sobą. Na koniec zrobione zostanie pamiątkowe zdjęcie na tle specjalnych fotościanek oraz rozdane będą gadżety. Co ważne, udział w atrakcjach Escape Room "Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi" jest całkowicie darmowy! - zachęcają organizatorzy.


Pokój Zagadek dostępny będzie dla Was od 10:00 do 20:00


Warto śledzić informację na www.rpopogodzinach.pl oraz na Facebooku pod hasłem „Zmieniamy Łódzkie".


Zobacz także:

...

[WIDEO + ZDJĘCIA] Urząd Marszałkowski przedstawił letnią ofertę dla mieszkańców. Do Brzezin zawitają kino plenerowe i pokoje zagadek - EBR24 - Wiadomości Brzeziny - Dołącz do największej brzezińskiej społeczności - EPA24 - Wiadomości Pabianice

Łódzkie po raz kolejny udowadnia, że w tym mieście nie można się nudzić. W ciepłe, lub te trochę chłodniejsze, letnie dni każdy znajdzie coś dla siebie. Za dnia będzie można poćwiczyć lekko rozleniwiony umysł rozwiązując zagadki w Escape roomach, a w

Zobacz także

Uwaga kierowcy! Jutro kolejna duża akcja…

[WIDEO] Koluszki kolejowym sercem Polski…

[ZDJĘCIA] Strażacy z Brzezin ponownie st…

Uwaga kierowcy! Jutro duże działania pol…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Przedszkolaki z Rogowa…

Wypadek na krajowej "siedemdziesiąt…

Wystawa "Malowane Kawą" otwart…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…

POZ z akredytacją Ministerstwa Zdrowia

Druhowie z Brzezin będą mieli nowy samoc…

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w B…

[ZDJĘCIA] Wypadek na autostradzie A2. Bu…

Uwaga! Będzie ślisko na drogach i chodni…

Z Koluszek pociągiem wprost na Okęcie. T…

[ZDJĘCIA] W Jeżowie uczczono 189. roczni…

Przejazd kolejowy w Rogowie: Nauka cierp…

Uwaga mieszkańcy gminy Rogów! Od jutra p…