[ZDJĘCIA] Zagraniczni goście w Gminnym Przedszkolu w Rogowie

8 października pod opieką dyrektora PM nr 206 w Łodzi p. Agnieszki Kucharskiej nasze przedszkole odwiedzili nauczyciele z Turcji, Łotwy, Włoch, Rumuni i Węgier. Grupa jest uczestnikiem projektu Travelling project – a Journey to Future Competences, czyli Podróżujące projekty - podróż do kompetencji przyszłości. To projekt w ramach współpracy szkół programu Erasmus + akcji KA2, którego organizacją wnioskującą jest Przedszkole Miejskie Nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi.


Wizytę w Rogowie nauczyciele rozpoczęli od spaceru po Rogowskim Arboretum, bowiem hasłem przewodnim wizyty było: NATURE LOVING KIDS. Następnie nauczyciele zwiedzili nowoczesny budynek Gminnego Przedszkola w Rogowie, a także obejrzeli występ artystyczny w wykonaniu naszych przedszkolaków. Goście byli pod wrażeniem umiejętności naszych dzieci.

W drugiej części spotkania odbyła się krótka konferencja podczas której, nauczycielki przedszkola p. M. Gradowska, P. Dziuda-Kawczyńska i P. Czajkowska przedstawiły prezentację multimedialną ukazującą różnego rodzaju działania edukacyjne prowadzone w naszym przedszkolu, mające na celu rozwijanie u dzieci zainteresowań przyrodniczych. Na zakończenie spotkania uczestnicy projektu wręczyli dzieciom drobne upominki w postaci gier edukacyjnych i słodyczy.

Zobacz także

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

Wykład "Czad i ogień realnym zagroż…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Droga powiatowa w Mrod…

Uczniowie "Iwaszkiewicza" na k…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek na…

Włamywacz grasował na terenie Dmosina. T…

Niebezpieczne zdarzenie na drodze wojewó…

XII Powiatowy Bieg Niepodległościowy w B…

Zapraszamy na Dzień Otwarty Akademii Szt…

Arboretum w Rogowie zaprasza na spacer p…

Muzeum Żołnierza Polskiego powstanie w D…

Zapraszamy do wspólnego porządkowania Cm…

Wybory do Sejmu i Senatu: Kto z mandatam…

[WIDEO] Ogromny pożar w Eufeminowie. Na …

Krok od tragedii w Małczewie! Mężczyzna …

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA] Obchody Dnia Edukacji Narodowe…