wersja testowa serwisu

Akcja policji w Brzezinach. Zatrzymano dilera narkotykowego, grozi mu 10 lat więzienia

267-113444
fot. KPP w Brzezinach

Brzezińscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Brzezin, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna trudnił się również handlem używkami co doprowadziło jednocześnie do zatrzymania 24-letniego brzezinianina. Za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego brzezińskiej komendy w celu potwierdzenia wcześniej uzyskanej informacji dotyczącej handlu narkotykami podjęli obserwację jednego z lokali. Zauważyli, że do wytypowanego mieszkania wchodzi młody mężczyzna, a po chwili je opuszcza.

Kiedy 24-latek został wylegitymowany był tak zaskoczony, że od razu przyznał się do zakupu blisko 3 gramów marihuany.

- Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Jeszcze tego samego dnia doszło do zatrzymania 27-letniego handlarza narkotykowym procederem. Funkcjonariusze w jego plecaku odnaleźli torbę i słoik wypełniony marihuaną oraz dwie wagi do jej porcjowania narkotyku - informują mundurowi w swoim komunikacie.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli 400 gramów suszu marihuany. 27-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Został również objęty policyjnym dozorem. O dalszym jego losie będzie decydowała teraz prokuratura i sąd.

fot. KPP w Brzezinach