wersja testowa serwisu

Brzezińscy policjanci w walce o zdrowie Wojtusia podjęli wyzwanie

Brzezińscy policjanci w walce o zdrowie Wojtusia podjęli wyzwanie
fot. KPP w Brzezinach

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach zostali nominowani przez Komendę Powiatową Policji powiatu łódzkiego-wschodniego do wzięcia udziału w akcji #GaszynChallenge, aby pomóc 18-miesięcznemu Wojtusiowi. Już następnego dnia podjęli wyzwanie.

Wczoraj (4 czerwca) policjanci zebrali się na wewnętrznym dziedzińcu Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach żeby wspólnie zrobić 10 pompek i zebrać fundusze, aby dołożyć swoją cegiełkę dla chorego na SMA Wojtusia z Galewic. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

- Jesteśmy wdzięczni policjantom z Koluszek za nominację i możliwość dołączenia do tak bardzo szlachetnej inicjatywy - informują mundurowi z Brzezin. - Następnie do tego wyzwania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej i Komendę Powiatową Policji w Łowiczu oraz Państwową Straż Pożarną w Brzezinach.

Link do zrzutki: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

Zobacz film: