wersja testowa serwisu

Do Brzezin przyjadą foodtrucki! Sprawdź szczegóły

FB_IMG_1627464859415

Już wkrótce do Brzezin zawitają foodtrucki! Mieszkańcy przez dwa dni będą mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Organizatorem zlotu jest Sowa Events.

Na mieszkańców Brzezin czekać będzie prawdziwa śmietanka polskiej areny street foodowej prezentująca kuchnie z całego świata! Nie zabraknie strefy orzeźwienia, czyli stoiska z pyszną i orzeźwiającą lemoniadą i zmrożonymi slushami. Organizatorzy przygotują także bezpieczną strefę z ławostołami, gdzie będzie można bez przeszkód zajadać pyszności z naszych busów.

Dodatkowo dostępna będzie także strefa juniora. Na najmłodszych czekać będzie stoisko z zabawkami, balonami, dmuchańce i stoisko z watą cukrową.

- Wracamy do Was w bezpiecznej formie zgodnie z wytycznymi dla gastronomii w trakcie trwania epidemii w Polsce. Zadbamy o całkowitą dezynfekcję na terenie food courtu, zamówienia na miejscu jak i na wynos, bezpieczne odstępy między ławostołami oraz między food truckami oraz możliwość płatności kartą - informują organizatorzy.

Foodtrucki zaparkują na parkingu przy Urzędzie Miasta w Brzezinach i będą dostępne w dniach 7-8 sierpnia (sobota - 12:00 - 22:00, niedziela - 12:00 - 20:00). Wstęp wolny.

Dla czytelników EBR24 mamy niespodziankę. Już wkrótce na łamach naszego portalu zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będą vouchery, które będzie można zrealizować podczas wizyty foodtrucków w Brzezinach. Śledźcie nas uważnie!