wersja testowa serwisu

Zatrważające wideo z A1! Strażacy pokazują, jak wygląda dojazd do miejsca wypadku: "To był po prostu dramat"

Zatrważające wideo z A1! Strażacy pokazują, jak wygląda dojazd do miejsca wypadku: "To był po prostu dramat"
OSP Tuszyn

Zatrważające wideo z budowanej w Łódzkiem autostrady A1! Strażacy pokazują, jak wygląda dojazd do miejsca wypadku i nie szczędzą gorzkich słów -  "to był po prostu dramat". Na krótkim, niespełna 30-sekundowym nagraniu widać, jak mknący na interwencję wóz strażacki w pewnym momencie grzęźnie w korku...

Do wypadku, do którego zostali wezwani między innymi druhowie z OSP Tuszyn doszło w miniony poniedziałek (4 października) wieczorem. Po godzinie 19.00 na 338 kilometrze autostrady A1, na nitce w kierunku Katowic, bus wjechał w osobówkę, która z powodu awarii musiała się zatrzymać.

Jak dodają druhowie z tuszyńskiej jednostki, na szczęście osoby z unieruchomionego pojazdu nie odniosły poważniejszych obrażeń, dziewczynka w wieku 8 lat wraz z mamą zostały przetransportowane do szpitala w Bełchatowie, ale... na tym koniec w miarę pozytywnych informacji, bo strażacy odnoszą się do bulwersującej sprawy - możliwości dojazdu do miejsca zdarzenia.

- Jeżeli słyszeliście o korytarzu życia to na budowanej autostradzie, gdzie nie ma pobocza i kierowcy nie mieli gdzie zjechać, dojazd do miejsca wypadku to był po prostu dramat. Dopiero, kiedy kierowcy zorientowali się, że z tyłu próbuje się przeciskać wóz strażacki powoli, powoli zaczynali robić miejsce żebyśmy mogli dostać się do poszkodowanych - piszą na swoim profilu w mediach społecznościowych strażacy z OSP Tuszyn.

Na dowód dramatycznej sytuacji strażacy - ochotnicy publikują nagranie z wideorejestratora umieszczonego w wozie strażackim. Może zobaczyć je poniżej: