wersja testowa serwisu

Duże dofinansowanie dla ZSP w Brzezinach na przebudowę infrastruktury sportowej i modernizację pracowni szkolnych

Duże dofinansowanie dla ZSP w Brzezinach na przebudowę infrastruktury sportowej i modernizację pracowni szkolnych

Na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach odbyła się konferencja prasowa, podczas której na ręce władz powiatu przekazano czek na dofinansowanie w wysokości 1 081 702,08 zł. Pieniądze zostaną wykorzystana na zadanie, w ramach którego dojdzie do przebudowy infrastruktury sportowej oraz modernizacji pracowni szkolnych wraz z zakupem wyposażenia.

W spotkaniu z mediami udział wzięli: Renata Kobiera, Starosta Brzeziński, Ryszard Śliwkiewicz, Wicestarosta Powiatu Brzezińskiego, Krzysztof Bogdański, Przewodniczący Rady Powiatu Brzezińskiego, Waldemar Buda, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej, Piotr Adamczyk, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego oraz Anna Sokołowska, Dyrektor ZSP w Brzezinach.

W ramach inwestycji, na którą władze powiatu brzezińskiego otrzymały dofinansowanie, powstaną dwa boiska - jedno dla piłkarzy nożnych i ręcznych, a drugie dla siatkarzy i koszykarzy. Ponadto zmodernizowane i wyposażone zostaną cztery pracownie - biologiczna, chemiczna, fizyczna i interaktywna.

Warto podkreślić, że w ubiegłym roku doszło także do remont sali sportowej mieszczącej się przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Brzezinach.

Szczegóły w poniższym materiale filmowym: