wersja testowa serwisu

Kolejne narkotyki zabezpieczone przez koluszkowskich policjantów. "Wpadło" dwóch mężczyzn

253-139386
fot. KPP Łódź Wschód

Kryminalni z Koluszek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie marihuanę i mefedron. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, 20 listopada tuż po godzinie 20:00 kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach na ulicy Warszawskiej zauważyli cztery osoby siedzące w zaparkowanym Seacie. Doświadczenie policjantów wzbudziło w nich pewne podejrzenia. Mundurowi postanowili sprawdzić, co te młode osoby robią w tym miejscu.

Podczas przeprowadzanej kontroli wobec dwóch 18-letnich mieszkańców Brzezin mundurowi znaleźli ukrywane przez nich środki odurzające. Jak się okazało przyjechali oni do Koluszek wraz ze swoim 20-letnim kolegą do 16-letniej znajomej.

Łącznie policjanci zabezpieczono blisko 15 gramów marihuany i mefedronu. Dwóch 18-latków zostało zatrzymanych. Usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających za co grozi do 3 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

źródło: KPP Łódź Wschód

fot. KPP Łódź Wschód