wersja testowa serwisu

Mikołajki z Poddębicką Ligą Halową. Organizatorzy zapowiadają atrakcje dla kibiców

Mikołajki z Poddębicką Ligą Halową. Organizatorzy zapowiadają atrakcje dla kibiców

W piątek, 3 grudnia odbędzie się kolejna, trzecia już seria spotkań w Poddębickiej Lidze Halowej. Czy która z drużyn sprawi niespodziankę?

Tylko dwie drużyny rywalizujące w Poddębickiej Lidze Halowej mają na swoim koncie komplet punktów. Reset&JRO oraz Premium Team przewodzą w ligowej stawce, ale po piętach depczą im zawodnicy Żółtej łodzi Podwodnej i Fanatyków. Czy po piątkowych meczach dojdzie do zmian w czołówce? Przekonamy się już wkrótce.

W związku z tym, że trzecia kolejka PLH odbywa się kilka dni przed Mikołajkami, organizatorzy gwarantują dodatkowe atrakcje dla kibiców. Jakie?

Dużymi krokami zbliża się jeden z ulubionych dni dla najmłodszych. Do Mikołajek pozostało już niewiele czasu, dlatego chcielibyśmy poinformować, że Święty Mikołaj zapowiedział swoją wizytę także na Poddębickiej Lidze Halowej, będzie można go spotkać w godzinach 18:00 - 20:00. W programie przewidziane są konkursy oraz zabawy – nie tylko dla najmłodszych. Do wygrania będą nagrody, ufundowane przez naszych sponsorów - informują organizatorzy.

Harmonogram meczów 3. kolejki - 3 grudnia:
18:00 - Angry Boys - Reset&JRO
18:40 - Youn Boys - Galaktyczni
19:20 - Żółta Łódź Podwodna - AA Awaria na Budowie
20:00 - JTI Gostków - Fanatycy
20:40 - FC Zbieranina - Kopa Squad
21:20 - Premium - Papricioza

Zachęcamy do udziału w Lidze Typera Poddębickiej Ligi Halowej, która dostępna jest TUTAJ. Natomiast wszystkie szczegóły wraz z regulaminem dostępne są w TYM MIEJSCU.

Organizatorzy apelują do uczestników Poddębickiej Ligi Halowej, zarówno zawodników, jak i kibiców o przestrzeganie aktualnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do zamknięcia hali dla kibiców, a nawet przerwanie rozgrywek.

Aktualne statystyki: