wersja testowa serwisu

Niecodzienna wystawa w MBP w Brzezinach. Przygotowała ją ogólnopolska grupa

Zrzut-ekranu-2022-01-14-o-08.50.21

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach zaprasza na wystawę grupy fotografów i fotografików z różnych zakątków Polski. Wystawę można oglądać od 15.01 do 20.01.

AF13 to artyści zrzeszeni w znacznej części w Stowarzyszeniu Twórców FOTOKLUB Rzeczypospolitej Polskiej oraz w wielu innych stowarzyszeniach fotograficznych. AF13 jako Stowarzyszenie jest także członkiem zbiorowym Fotoklubu RP.

AF13 to pasjonaci fotografii, którzy pragną tworzyć Sztukę. Każdy z nich idzie inną Jej drogą taką, którą czuje i jest jej wyśmienitym użytkownikiem. Każda z tych dróg krzyżuje się i łączy w AF13 w wyjątkowej grupie ludzi i przyjaciół. Członkowie AF13 chcą swoją obecnością i twórczością ukazywać świat i jego oblicza w inny, niecodzienny sposób. Starają się tworzyć coś co nie jest martwą kopią natury, lecz coś co żyje i zapada w ludzkiej pamięci, wywiera wpływ na innych, pragną by na ich fotografiach czas się zatrzymał a ich fotografie choć na chwilę zatrzymały widza.

Pośród członków AF13 nie brakuje specjalistów od krajobrazu, architektury, portretu, reportażu, aktu, grafiki, zdjęć sportowych, przyrody i fotografii makro. Nie boją się wyzwań i powierzanych zadań mogących w jakikolwiek sposób zgłębiać i popularyzować piękno przyrody, krajobrazu, kultury, obyczajów a także piękno ludzkiego ciała.

Przekrój działalności Stowarzyszenia w obrazowy sposób przekazuje strona internetowa www.af13.pl., od momentu powstania Grupy do dnia dzisiejszego przedstawiając całą historię AF13.

Wystawa THE BEST OF AF13 prezentuje wybrane kierunki fotograficzne jej członków.

źródło: MBP w Brzezinach