wersja testowa serwisu

Parkometry przy Pawilonie Handlowym w Brzezinach

D84B0C9B-580F-4664-A5FC-123537CE0631

Klienci sklepów zlokalizowanych przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Frycza Modrzewskiego w Brzezinach mogą być nieco zaskoczeni. Na terenie Pawilonu Handlowego zostały zamontowane parkometry.

Nie udało nam się skontaktować z właścicielem terenu, jednak z relacji wielu osób wynika, że parkometry zostały zamontowane pod koniec ubiegłego tygodnia. Kierowcy, którzy chcą na dłużej zaparkować na terenie Pawilonu Handlowego w Brzezinach muszą liczyć się z kosztami.

Opinie mieszkańców na ten temat są podzielone, jednak większości osób podoba się ten pomysł.

- Wreszcie przyjeżdżając na zakupy będziemiejsce do zaparkowania, bo często zdarzało się, że cały parking był zajęty, a w sklepach nie było praktycznie nikogo - mówi jeden z mieszkańców spotkany na parkingu.

Warto podkreślić, że każdy kierowca, który postanowi zaparkować przy Pawilonie Handlowym musi od razu pobrać bilet, który jest niezbędny do późniejszego rozliczenia. Pierwsze sześćdziesiąt minut parkowania jest darmowe. Po przekroczeniu tego czasu, za kolejną godzinę będzie trzeba zapłacić 2 złote, natomiast za każde następne rozpoczęte 60 minut - 5 zł. Za brak ważnego biletu nakładane będą wysokie kary.

Zobacz zdjęcia: