Przyjedź na mecz Widzewa Łódź pociągiem i odbierz gadżet od ŁKA

lka1a-poziom
fot. WIdzew Łódź

Podczas najbliższego meczu Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok kibice korzystający z usług Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej będą mogli odebrać upominki od Oficjalnego Sponsora Klubu.

W zeszłym tygodniu Widzew Łódź ogłosił nawiązanie współpracy pomiędzy Klubem i ŁKA. Oprócz zniżek na przejazdy grupowe, przewoźnik przygotował także gadżety dla kibiców podróżujących indywidualnie. 

- Zatem jeśli na piątkowy mecz z Jagiellonią wybierasz się koleją, to przed rozpoczęciem spotkania przyjdź do stoiska Oficjalnego Sklepu pod namiotem, pokaż bilet i odbierz gadżet od naszego sponsora! Przy stoisku należy okazać ważny bilet na przejazd w dniu meczowym (jednorazowy lub okresowy) - czytamy w komunikacie na widzew.com. - Przypomnijmy, że kibice podróżujący w zorganizowanych grupach liczących minimum 10 osób mogą skorzystać z oferty "Pociąg na Widzew", zakładającej zniżkę w wysokości ok. 30% od podstawowych cen biletu. W tym celu należy nie później niż dwa dni robocze przed planowanym terminem wyjazdu złożyć wniosek na przejazd grupy. 

Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej ŁKA - przejazdy grupowe na Widzew. Kliknij i sprawdź rozkład jazdy na lka.lodzkie.pl.

źródło: Widzew Łódź