wersja testowa serwisu

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach przekazało miód dla medyków walczących z koronawirusem

110294907_3464615330215204_7240403131096439874_o
fot. Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach przyłączyło się do akcji przekazania miodu dla medyków walczących z koronawirusem.

- Na miarę skromnych możliwości postanowiliśmy podzielić się tegorocznymi miodami z personelem medycznym skupionym wokół Powiatowego - Szpitala Specjalistycznego / Centrum Zdrowia w Brzezinach. Dziękujemy za Waszą pracę i wysiłek - informują przedstawiciele Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach.

Na ręce Renaty Mikołajczyk, Prezes Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach, przekazano kilkanaście egzemplarzy wydanej w roku ubiegłym książki "Są pszczoły - jest życie", porcje pyłku kwiatowego, pierzgi oraz słoików z tegorocznymi Miodami Ziemi Brzezińskiej, Wzniesień Łódzkich i Rawki wraz z podziękowaniami składanymi wspólnie przez Starostę Powiatu Brzezińskiego, Renatę Kobiera oraz Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach i Stowarzyszenie Rejonowe Koło Pszczelarzy w Brzezinach.

W okolicznościowym dyplomie-podziękowaniu napisano:
"W imieniu pszczelarzy Rejonowego Koła Pszczelarzy w Brzezinach wyrażamy słowa uznania i podziękowania dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach oraz Podstawowego Zespołu Wyjazdowego Ratownictwa Medycznego w Brzezinach za zaangażowanie i ofiarność na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego w obliczu pandemii koronawirusa {covid-19]"