"Słodka" słabość mieszkańca Koluszek. Przez kilka miesięcy kradł czekoladowe bombonierki

260-189088

Miłośnik słodkich artykułów został namierzony przez koluszkowskich policjantów. Przez kilka miesięcy systematycznie kradł z supermarketu bombonierki, których łączna wartość wyniosła ponad 1000 złotych. 50-letni mieszkaniec Koluszek usłyszał zarzut kradzieży co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

19 marca 2024 roku koluszkowscy kryminalni pracowali nad sprawą licznych kradzieży słodyczy, do których dochodziło na terenie supermarketu w Koluszkach. Ich wcześniejsze ustalenia pozwoliły na wytypowanie 50-letniego mieszkańca Koluszek. 

- Policjanci wiedzieli też gdzie może przebywać, udając się w wyznaczone miejsce zatrzymali mężczyznę. Przyznał się on do swojej słabości jakimi okazały się czekoladowe bombonierki. Ich kradzieży dopuszczał się przez cztery miesiące a łączna wartość strat wyniosła ponad 1000 złotych - mówi mł. asp. Aneta Kotynia. - Za kradzież mężczyzna usłyszał zarzut, przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci.