wersja testowa serwisu

Stowarzyszenie Okiem Kobiety organizuje "Adwentowy kalendarz życzliwości i pozytywnego myślenia"

Stowarzyszenie Okiem Kobiety organizuje "Adwentowy kalendarz życzliwości i pozytywnego myślenia"

Okiem Kobiety to Stowarzyszenie, które od marca 2018 roku organizowało comiesięczne spotkania z ciekawymi ludźmi. W marcu 2020 działalność OK, z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju, przeniosła się do internetu. Aktualna propozycja dla odbiorców Stowarzyszenia to "Adwentowy kalendarz życzliwości i pozytywnego myślenia".

Akcja polega na codziennej emisji życzeń bożonarodzeniowych, pozytywnych przesłań, nagrywanych przez życzliwe osoby z kręgu sztuki, polityki, rozrywki, biznesu itp., w celu wytworzenia świątecznej atmosfery oraz budowania pozytywnego myślenia u odbiorcy.

- Krótkie filmiki będą nagrywane przez osoby zapraszane przez Stowarzyszenie Okiem Kobiety, ale również liczymy na odzew ze strony naszych sympatyków, którzy zechcą włączyć się i przysłać nam życzenia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - informują przedstawicielki Stowarzyszenia. - Przysłane filmiki będziemy sukcesywnie publikować na facebook'owej stronie Okiem Kobiety.

Akcja powiązana jest ściśle z okresem Adwentu i prowadzona będzie od 29 listopada od godz 18.00 do 24 grudnia do godz. 16.00.

Zobacz film: