wersja testowa serwisu

Wiedza, eksperci, praktycy – nie może Ciebie zabraknąć! Zbliża się Europejskie Forum Gospodarcze "Łódzkie 2020"

Wiedza, eksperci, praktycy – nie może Ciebie zabraknąć! Zbliża się Europejskie Forum Gospodarcze "Łódzkie 2020"

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, na które zaprasza Marszałek Województwa Łódzkiego, Grzegorz Schreiber.

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się 
w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów. 

- Wybitny pionier i wizjoner zarządzania Peter Drucker mawiał: „Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odniósł sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję". Jestem przekonany, że tematy, jakie poruszymy podczas XIII Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020, pomogą Państwu w podjęciu wielu odważnych decyzji - mówi Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będziemy mówić 
o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Dużo uwagi poświęcimy nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Zaprosimy do debaty nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze 
to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Spotkania są inspirujące i motywujące.

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na stronie https://elodzkie.pl/wydarzenia/xiii-europejskie-forum-gospodarcze-lodzkie-2020. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.