W Jeżowie odbyły się mecze fazy grupowej drugiej edycji Brzezińskich Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Poznaliśmy zespoły, które powalczą o końcowy triumf.
Decydujące mecze zostaną rozegrane w niedzielę (28 sierpnia). Faza pucharowa i rozdanie nagród są jednym z punktów programu Dożynek Gminnych, o których informowaliśmy w TYM MIEJSCU.
Grupa A: Katar (Adrian Kaczmarek), Ekwador (Mateusz Grabowski), Senegal (Dominik Czajkowski), Holandia (Mateusz Muszyński)
Wyniki:
Senegal - Holandia 1:0
Katar - Ekwador 2:0
Senegal - Katar 1:1
Ekwador - Holandia 0:4
Senegal - Ekwador 4:1
Holandia - Katar 3:2
Grupa B: Anglia (Bartłomiej Barańczyk), Iran (Daniel Świątczak), USA (Adrian Czarnecki), Walia (Arkadiusz Klimowski)
Wyniki:
Anglia - Iran 2:1
USA - Walia 1:4
USA - Anglia 1:5
Iran - Walia 1:6
Walia - Anglia 7:0
Iran - USA 2:2
Grupa C: Argentyna (Łukasz Kiełkiewicz), Arabia Saudyjska (Jakub Kmieć), Meksyk (Jakub Rudnicki), Polska (Bartłomiej Wieczorek)
Wyniki:
Argentyna - Arabia Saudyjska 0:2
Meksyk - Polska 3:3
Meksyk - Argentyna 5:0
Polska - Arabia Saudyjska 1:2
Polska - Argentyna 4:3
Meksyk - Arabia Saudyjska 1:4
Grupa D: Francja (Maciej Kamiński), Australia (Marcin Łęczycki), Dania (Dominik Rudnicki), Tunezja (Mateusz Bitnerowski)
Wyniki:
Dania - Tunezja 1:4
Francja - Australia 1:0
Dania - Francja 3:1
Australia - Tunezja 3:4
Dania - Australia 1:2
Francja - Tunezja 4:2
Grupa E: Hiszpania (Marcin Błaszczyk), Kostaryka (Adrii Biriukov), Niemcy (Oskar Dominiak), Japonia (Dariusz Meszka)
Wyniki:
Niemcy - Japonia 2:3
Hiszpania - Kostaryka 2:0
Hiszpania - Niemcy 2:3
Japonia - Kostaryka 2:3
Niemcy - Kostaryka 7:2
Japonia - Hiszpania 2:3
Grupa F: Belgia (Patryk Winciorek), Kanada (Grzegorz Kaźmierczak), Maroko (Tomasz Włoskowicz), Chorwacja (Roman Dnyshchun)
Wyniki:
Maroko - Chorwacja 3:1
Belgia - Kanada 2:1
Maroko - Belgia 3:0
Kanada - Chorwacja 0:2
Maroko - Kanada 3:1
Chorwacja - Belgia 0:0
Grupa G: Brazylia (Adrian Malinowski), Serbia (Radosław Brzozowski), Szwajcaria (Adam Kocięba), Kamerun (Mateusz Cieślak)
Wyniki:
Szwajcaria - Kamerun 0:5
Brazylia - Serbia 2:0
Szwajcaria - Brazylia 1:5
Serbia - Kamerun 0:3
Szwajcaria - Serbia 1:4
Kamerun - Brazylia 1:3
Grupa H: Portugalia (Łukasz Trejster), Ghana (Ernesy Ławniczak), Urugwaj (Mateusz Ziętara), Korea Południowa (Andrzej Krawczyk)
Wyniki:
Urugwaj - Korea Południowa 1:2
Portugalia - Ghana 1:9
Korea Południowa - Ghana 3:6
Portugalia - Urugwaj 2:3
Portugalia - Korea Południowa 0:3
Urugwaj - Ghana 2:5
Pary fazy pucharowej - 1/8 finału:
Senegal - Anglia
Arabia Saudyjska - Francja
Walia - Holandia
Tunezja - Meksyk
Niemcy - Chorwacja
Brazylia - Korea Południowa
Maroko - Hiszpania
Ghana - Kamerun