Wielogodzinna praca strażaków przy pożarze w Strobowie. Wójt dziękuje ratownikom

Wielogodzinna praca strażaków przy pożarze w Strobowie. Wójt dziękuję ratownikom
fot. KM PSP w Skierniewicach

Wójt Gminy Skierniewice Czesław Pytlewski wystosował podziękowanie do funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy w minioną sobotę (25 listopada) pracowali przy pożarze domu w miejscowości Strobów.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w sobotę (25 listopada) przed godziną 13:00. Wtedy to do stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach wpłynęło zgłoszenie o rozwiniętym pożarze dachu i poddasza w miejscowości Strobów. W akcję gaśniczą zaangażowanych było wiele zastępów strażaków z całego regionu. O szczegółach pisaliśmy w TYM MIEJSCU.

Dzisiaj (27 listopada) na stronach Urzędu Gminy Skierniewice opublikowano podziękowanie Wójta Czesława Pytlewskiego, który chyli czoła dla pracy ratowników (treść poniżej). Dodatkowo poinformowano o założeniu publicznej zbiórki, z której pieniądze zostaną przekazane na pomoc pogorzelcom. Zbiórka odbywa się TUTAJ. Założono również specjalną grupę w mediach społecznościowych, gdzie trwają licytacje na rzecz poszkodowanych. Szczegóły TUTAJ.

Podziękowania Wójta Gminy Skierniewice: