Zamienili las na siatkarskie boisko! Leśnicy z Łódzkiego walczą w Szczercowie w Turnieju o Puchar Dyrektora RDLP [Foto]

Zamienili las na siatkarskie boisko! Leśnicy z Łódzkiego walczą w Szczercowie w Turnieju o Puchar Dyrektora ŁDLP [Foto]

Na co dzień ich zdecydowanie bardziej naturalnym miejscem aktywności jest las, dziś jednak stanęli na parkietach dwóch hal, ruszyli do boju i wyszły z nich prawdziwe sportowe... zwierzęta! A mówiąc już zupełnie poważnie Szczerców w powiecie bełchatowskim był w piątek, 15 marca gospodarzem już XVII edycji Turnieju Leśników w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora łódzkiej Dyrekcji Lasów Państwowych. 

W szranki sportowej rywalizacji łącznie stanęło 15 drużyn z całego województwa łódzkiego. Do rozegrania było aż tak dużo meczów, że leśnicy rywalizowali na parkietach dwóch szczercowskich hal - w szkole podstawowej i Zespole Szkół Ponadpodstawowych. 

Zacięte wymiany, mocne serwisy i auty, na boiskach można było poczuć duch sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Gorąco było też na trybunach, na których swoich faworytów ostro dopingowały koleżanki i koledzy z jednostek. 

W turnieju wzięli udział przedstawiciele Nadleśnictw m.in z: Radomska, Opoczna, Poddębic, Spały, Smardzewic, Przedborza, Wielunia, Grotnik, Skierniewic, Kolumny, Złoczewa, Brzezin, a także Płocka i siatkarze z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Nie zabrakło oczywiście silnej reprezentacji gospodarzy z Nadleśnictwa Bełchatów. Siatkarze cały czas rywalizują, a rozgrywki mają zakończyć się późnym popołudniem.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji z Turnieju.