wersja testowa serwisu

Złodziej grasował w regionie, został zatrzymany w gminie Koluszki. Grozi mu 5 lat więzienia

253-139135_mo2-216

Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który próbował ukraść samochód z garażu na jednej z posesji w Przanowicach (gm. Koluszki). Jak się okazało, godzinę wcześniej ten sam mężczyzna wtargnął na inną posesję w powiecie brzezińskim. Koluszkowscy policjanci przedstawili mu zarzut usiłowania kradzieży za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 14 listopada tuż po godzinie 12:00 koluszkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w Przanowicach w gminie Koluszki doszło do usiłowania kradzieży samochodu. Kiedy mundurowi zjawili się na miejscu okazało się, że 28-letni mieszkaniec Zgierza został zatrzymany przez brzeziński patrol policji.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna wtargnął na jedną z posesji i wyjechał z garażu Volkswagenem, uderzając w drzewo i klatkę dla zwierząt znajdujące się na posesji. Widząc to właściciel samochodu podbiegł do mężczyzny, który próbował uciekać. Doszło między nimi do szarpaniny.

Na miejsce zdarzenie przyjechali policjanci z Brzezin, ponieważ oni również otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wtargnął na posesję na terenie powiatu brzezińskiego. Jak się okazało był nim ten sam 28-latek. Został on natychmiast zatrzymany. Usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą koluszkowscy policjanci.

źródło: KPP Łódź Wschód